Atramenty Canon MAXIFY z nagrodą Red Dot Award
Data publikacji: 2015-04-28
Autor: Piotr Niedźwiedź

Atramentowe urządzenia wielofunkcyjne dla biznesu Canon MAXIFY MB5350 i MB5050 otrzymały wyróżnienie Red Dot Design Award for Product Design 2015 (za wzornictwo produktu). Nagrody Red Dot przyznawane są przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen z siedzibą w niemieckim Essen.

Nagrody Red Dot w dziedzinie wzornictwa przyznawane są uznanym na świecie innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i obejmują szeroki zakres produktów: od mebli aż po samochody. W skład jury konkursowego wchodzi 38 doświadczonych projektantów, wśród których zasiadają m.in. David Andersen, profesor Werner Aisslinger oraz Dato’ Professor Jimmy Choo OBE.

Urządzenia Canon MAXIFY MB5350 i MB5050 zostały zaprezentowane w 2014 roku jako nowa linia wielofunkcyjnych drukarek atramentowych, które zaprojektowano, aby wspierać rozwijające się małe firmy. Oba urządzenia wyposażono w specjalne systemy głowic i podawania papieru, które zostały stworzone specjalnie dla linii MAXIFY. Dzięki temu te niezawodne, kompaktowe urządzenia oferują szybkie drukowanie dokumentów. Dodatkowo, gładka symetryczna obudowa sprawia, że produkty te są wszechstronne zarówno od strony wizualnej, jak i funkcjonalnej.

Wszystkie nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu produkty, w tym drukarki Canon MAXIFY MB5350 i MB5050, zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w Red Dot Design Museum w Essen, w Niemczech. Ekspozycja będzie czynna od 30 czerwca do 26 lipca 2015 r. 

facebook

Doradca: Witaj!

Ok
>